• Ubytování od 2 nocí

  Ubytování
  od 2 nocí
  minimální délka ubytování
  jsou dvě noci

 • Ubytování v soukromí

  Ubytování
  v soukromí
  soukromí a klidné místo je jednou
  z našich hlavních předností

 • Stylové a příjemné prostředí

  Stylové a příjemné
  prostředí
  objekt byl nominován do finále
  "Zlaté cihly"

 • Řízená degustace vín

  Řízenádegustace
  vín
  našim hostům nabízíme možnost
  řízené degustace vín

Janův dvůr

Slovácké stylové stavení Janův dvůr najdete na začátku uličky s historickými vinařskými búdami. Je kopií starých búd. V podzemí se nachází původní historický kamenný sklep starý více než 300 let. V Blatnici pod Svatým Antonínkem najdete pohodu a klid. V našem ubytování příjemné prostředí a naprosté soukromí.

Po domluvě lze uspořádat degustaci špičkových vín z Blatnice pod Svatých Antonínkem s ochutnávkou regionálních specialit. Našim hlavním enologem je Ing. Jan Polehňa, více www.vinopolehna.cz. Na výběr máme i další vína od skvělých blatnických vinařů.

V hlavním traktu se nachází posezení pro 24 osob. V mezonetu je stylová vesnická kuchyň a tech. zázemí objektu. V patře najde ubytování ve dvou větších a jednom menším pokoji 10 osob. (max. 12 osob).

V zadním traktu se nachází jeden dvojlůžkový pokoj a apartmán, kde se ubytuje dalších 6 až 7 osob. V apartmánu jsou dvě oddělené ložnice s manželskou postelí, je zde menší kuchyňka a možnost jedné přistýlky. K apartmánu navazuje zastřešené posezení, které naši návštěvníci rádi využívají v letních měsících.

Parkování v uzavřené zahradě objektu.

víno jan polehňa

Objevte krásy
jižní Moravy